Tel:
Çin IEC Test Cihazları Üretici
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

Biz, test cihazları sektörün önde gelen sağlamak

gelişmiş online sistemi ve dünyanın çözümler her yerde.

Ana sayfa ÜrünlerElektrikli Aletler Test

Dokunmatik Ekran Şekil 8 5KW Elektrikli Aletler Test Cihazı

Dokunmatik Ekran Şekil 8 5KW Elektrikli Aletler Test Cihazı

Touch Screen Figure 8 5KW  Electrical Appliance Tester

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HongCe
Sertifika: Calibration Certificate (Cost Additional)
Model numarası: HJ0608C

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiatable
Ambalaj bilgileri: kontrplâk
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 10 set / ay
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
model: HJ0608C Esneme açısı: 0-360°. 0-360 ° 'dir. Can be preset Önceden ayarlanabilir
Esneme hızı: 0 ~ 60 rpm, önceden ayarlanabilir Kontrol: PLC programlanabilir kontrol
sürücü: Servo Motor Operasyon: Dokunmatik ekran akıllı çalışma

IEC60335-1 Şekil 8 Ev Aletleri Esneme Testi PLC Kontrolü için Tek İstasyon Aparatı

 

Standart:

IEC 60335-1 Elektrikli ve benzer elektrikli ev aletleri - Güvenlik - Bölüm 1: Genel şartlar madde 23.3, madde 25.14 ve şekil 8, IEC 60335-2-23 Elektrikli ve benzer elektrikli cihazlar - Güvenlik - Bölüm 2-23: cilt veya saç bakım maddesi 11.101

 

Standart açıklama:

IEC 60335-1 Madde 23.3:

Different parts of an appliance that can move relative to each other in normal use or during user maintenance shall not cause undue stress to electrical connections and internal conductors, including those providing earthing continuity. Bir cihazın normal kullanımda veya kullanıcı bakımı sırasında birbirlerine göre hareket edebilen farklı parçaları, topraklama sürekliliği sağlayanlar da dahil olmak üzere elektrik bağlantılarına ve iç iletkenlere aşırı baskı yapmaz. Flexible metallic tubes shall not cause damage to the insulation of the conductors contained within them. Esnek metalik borular, içindeki iletkenlerin yalıtımına zarar vermemelidir. Open-coil springs shall not be used to protect the wiring. Kabloları korumak için açık helezon yaylar kullanılmamalıdır. If a coiled spring, the turns of which touch one another, is used for this purpose, there shall be an adequate insulating lining in addition to the insulation of the conductors. Dönüşleri birbirine değen sarmal bir yay bu amaç için kullanılırsa, iletkenlerin yalıtımına ek olarak yeterli bir yalıtım astarı olacaktır.

 

Uygunluk, muayene ve aşağıdaki test ile kontrol edilir.

 

Normal kullanımda esneme meydana gelirse, cihaz normal kullanım pozisyonuna getirilir ve nominal voltajda beslenir ve normal çalışma altında çalıştırılır.

 

The movable part is moved backwards and forwards, so that the conductor is flexed through the largest angle allowed by the construction, the rate of flexing being 30 per minute. Hareketli parça ileri ve geri hareket ettirilir, böylece iletken yapı tarafından izin verilen en büyük açı boyunca bükülür, bükülme oranı dakikada 30'dur. The number of flexings is Bükülme sayısı

−10000, normal kullanım sırasında esneyen iletkenler için;

−100, kullanıcı bakımı sırasında esneyen iletkenler için.

 

The appliance shall not be damaged to the extent that compliance with this standard is impaired and it shall be fit for further use. Cihaz, bu standarda uygunluğun bozulduğu ölçüde zarar görmeyecek ve daha fazla kullanıma uygun olacaktır. In particular, the wiring and its connections shall withstand the electric strength test of 16.3, the test voltage being reduced to 1 000 V and Özellikle, kablolama ve bağlantıları 16.3 elektrik mukavemet testine dayanmalı, test voltajı 1000 V'a düşürülmeli ve

applied between live parts and accessible metal parts only. yalnızca hareketli parçalar ile erişilebilir metal parçalar arasında uygulanır. In addition, not more than 10 % of the strands of any conductor of the internal wiring between the main part of the appliance and the movable part shall be broken. Ek olarak, cihazın ana kısmı ile hareketli parça arasındaki herhangi bir dahili kablo iletkeninin sarmallarının% 10'undan fazlası kopacaktır. However, if the wiring supplies circuits that consume no more than 15 W, then no more than 30 % of the strands shall be broken. Ancak, kablolama 15 W'dan daha fazla tüketmeyen devreler besliyorsa, tellerin% 30'undan fazlası kopmaz.

 

IEC 60335-1 Madde 25.14:

Bir besleme kablosu ile sağlanan ve çalışma sırasında hareket ettirilen cihazlar, besleme kablosu cihaza girdiği yerde aşırı esnemeye karşı yeterince korunacak şekilde yapılacaktır.

 

Uygunluk, Şekil 8'de gösterildiği gibi bir salınım elemanına sahip olan bir aparat üzerinde gerçekleştirilen aşağıdaki test ile kontrol edilir.

 

The part of the appliance that includes the inlet opening is fixed to the oscillating member so that, when the supply cord is at the middle of its travel, the axis of the cord where it enters the cord guard or inlet is vertical and passes through the axis of oscillation. Cihazın giriş açıklığını içeren kısmı, besleme kablosu hareketinin ortasında olduğunda, kablonun koruyucusuna veya girişine girdiği kablonun ekseni dikey olacak ve içinden geçecek şekilde salınım elemanına sabitlenir. salınım ekseni. The major axis of the section of flat cords shall be parallel to the axis of oscillation. Yassı kordon bölümünün ana ekseni, salınım eksenine paralel olmalıdır.

 

Kablo, uygulanan kuvvetin

- 10 N, 0,75 mm²'yi aşan nominal kesit alanına sahip kablolar için;

- 5 N, diğer kablolar için.

 

Şekil 8'de gösterildiği gibi, salınım ekseni ile kordon veya kordon muhafazasının cihaza girdiği nokta arasındaki X mesafesi, salınım elemanı tam aralığının üzerinde hareket ettiğinde, kordon ve yük minimum yanal olacak şekilde ayarlanır. hareketi.

 

Salınım elemanı 90 ° (dikeyin her iki tarafında 45 °) bir açı ile hareket ettirilir, Z tipi ataşmanlar için esneme sayısı 20 000 ve diğer ataşmanlar için 10 000'dir. Esneklik oranı dakikada 60'tır.

 

Kablo ve bununla ilişkili parçalar, düz bir kablo takılmadığı sürece, bükülme sayısının yarısından sonra 90 ° açıyla döndürülür.

 

During the test, the conductors are supplied at rated voltage and loaded with the rated current of the appliance. Test sırasında iletkenler nominal gerilimle beslenir ve cihazın nominal akımı ile yüklenir. Current is not passed through the earthing conductor. Akım, topraklama iletkeninden geçirilmez.

 

Test sonuç vermeyecektir

- akım, cihazın nominal akımının iki katına eşit bir değeri aşacak şekilde iletkenler arasında kısa devre;

- herhangi bir iletkenin tellerinin% 10'undan fazla kırılması;

- iletkenin terminalinden ayrılması;

- kablo koruyucusunun gevşemesi;

- bu standarda uyumu olumsuz etkileyebilecek kablo veya kablo koruyucusunda hasar;

- İzolasyonu delen ve erişilebilir hale gelen kırık teller.

 

IEC 60335-2-23 Madde 11.101:

Appliances incorporating a swivel connection are positioned with their major axis horizontal, the supply cord hanging vertically. Döner bağlantı içeren cihazlar ana ekseni yatay olacak şekilde yerleştirilir, besleme kablosu dikey olarak asılı kalır. A pull force of 1 N is applied to the supply cord. Besleme kablosuna 1 N çekme kuvveti uygulanır.

 

Cihaz anma gerilimi ile beslenir, akım anma akımının 1,25 katıdır.

 

The appliance is rotated about its major axis at a rate of approximately 50 r/min, the direction of rotation being reversed every 20 revolutions. Cihaz yaklaşık 50 dev / dak hızında ana ekseni etrafında döndürülür, dönme yönü her 20 devirde ters çevrilir. The test is carried out for 1 500 revolutions. Test 1500 devir boyunca gerçekleştirilir.

 

Kayar kontakların sıcaklık artışı 65 K'yi geçmemelidir.

 

IEC 60335-2-23 Madde 25.101:

Döner bağlantılar cihazın normal kullanımı için yeterli olacaktır.

 

Uygunluk aşağıdaki testle kontrol edilir.

 

Cihaz, 11.101'de belirtilen koşullar altında çalıştırılır, devir sayısı 20.000'e çıkarılır.

After this test, the swivel connection and the supply cord shall be fit for further use. Bu testten sonra, döner bağlantı ve besleme kablosu daha fazla kullanım için uygun olmalıdır. Live parts shall not have become accessible and the appliance shall withstand the electric strength test of 16.3. Canlı parçalara erişilmemeli ve cihaz 16.3 elektrik mukavemet testine dayanmalıdır.

 

Uygulama:

Küçük ev aletlerinin (Cezve / elektrikli demir gibi) ve kordonlarının besleme kablosunun cihaza girdiği yerde aşırı esnemeye karşı yeterince korumalı olup olmadığını kontrol etmek için kullanılır.

 

Örnek test:

Cezve, elektrikli ütü, ekmek kızartma makinesi, armatürler ve benzeri küçük ev aletleri

 

Parametreler:

Öğe adı Parametreler
Esneme veya dönme açısı 0-360°. 0-360 ° 'dir. Can be preset Önceden ayarlanabilir
Esneme veya dönme hızı 0 ~ 60 rpm, önceden ayarlanabilir
Test süreleri 0 ~ 999999 kez, önceden ayarlanabilir ve görüntülenebilir
Güç 230V 50Hz
Kontrol PLC programlanabilir kontrol
sürücü Servo motor
Operasyon 7 ”Dokunmatik ekranlı akıllı çalışma
Max. Maks. output power çıkış gücü 5KW
Çıkış gerilimi 0 ° 250V
Max. Maks. output current çıkış akımı 16A
Max. Maks. carrying capacity Taşıma kapasitesi 15kg
Test istasyonu 1 istasyon
Numune fikstürü

Küçük ev aletleri için üniversal fikstür, 1 set

Cilt ve saç bakım aletleri için üniversal armatürler, 1 set

Sıcaklık Ölçümü El tipi kızılötesi termometre
Yük ağırlıkları 5N * 1,10N * 1
Standartlar

IEC60335-1 clause 25.14. IEC60335-1 madde 25.14. Figure 8, Şekil 8,

IEC60335-2-23 Madde 11.101 ve 25.101

 

Dokunmatik Ekran Şekil 8 5KW Elektrikli Aletler Test Cihazı

 

Dokunmatik Ekran Şekil 8 5KW Elektrikli Aletler Test Cihazı

 

İletişim bilgileri
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
BLDG D2, Jinhe Endüstri Parkı, Dashi Street, Panyu, Guangzhou, Guangdong
Tel:86-020-31143909
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite IEC Test Cihazları Tedarikçi. © 2014 - 2020 iectestingequipment.com. All Rights Reserved.