Tel:
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

Biz, test cihazları sektörün önde gelen sağlamak

gelişmiş online sistemi ve dünyanın çözümler her yerde.

Ana sayfa

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7 8

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

Guangzhou HongCe Equipment Co, Ltd (bundan böyle HongCe olarak anılacaktır) 2003 yılından beri Guangzhou'da, Çin'de bulunmaktadır ve elektronik ve elektrikli ürünler, ev aletleri ve diğer ürünler için test ekipmanı ve tespit sistemi sağlamakta ve çalışmaktadır. HongCe profesyonel olarak laboratuvar test cihazları ve üretim hattı test sistemi sağlamaya kendini adamıştır, şimdi test cihazları endüstrisinde teknik üstünlük ve Ar-Ge yeteneklerine sahip yüksek teknoloji şirketlerinden biriyiz.

Temel teknolojilerimiz vakum, sızıntı testi ve otomatik kontrol, laboratuvar test cihazları ve çözümlerini kapsar. Teknik liderimiz kaçak tespiti konusunda uzmandır, 20 yıldan fazla deneyimi firmamız için büyük bir avantajdır. Teknik ekibimiz, deneyimli mühendis ve teknisyenlerden oluşmaktadır.

HongCe laboratuvar test cihazları GB, IEC, EN, UL, VDE, BS, AS, ISO standartları vb. Gereklerine göre tasarlanmış ve üretilmiştir. Başlıca ürünlerimiz: Anahtar, fiş, soket ve kupler test cihazları; mekanik dayanım darbe test cihazı; malzeme yangın tehlikesi test cihazları, muhafaza koruma test probları; su geçirmez ve toz geçirmez çevre test cihazları; ev aletleri güvenlik test cihazları; tel ve kablo test cihazları; armatür test cihazları; elektrikli aletler test cihazları; bilgi teknolojisi ve ses ve video test cihazları. Ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışı ölçüm ve belgelendirme kurumlarında, teftiş mekanizmasında, laboratuarlarda, ihracat ve ithalat teftiş ve karantina bürosunda, çeşitli üretim firmalarında vb. Yaygın olarak kullanılmaktadır. Müşterilerimiz arasında Bureau Veritas, CSA, ITS, UL, TÜV Rheinland, TÜV SUD , SGS ve benzeri

HongCe üretim hattı test cihazları özellikle otomatik kaçak test sistemi, gaz geri kazanım sistemi, vakum ve kaçak test teknolojisine dayanan diğer ısmarlama sistemler gibi müşterinin iş parçalarına göre özelleştirilmektedir.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Hongtong, HongCe, HJ

No. Çalışanları : 50~100

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 50% - 60%

Şirket tarihçesi

Guangzhou HongCe Equipment Co, Ltd (eski: HongTong Elektromekanik Co Ltd) denetim ekipmanları sektöründe lider bir firmadır, 2003 yılından bu yana test ekipmanları imalatı başladı, her zaman müşteri hizmetleri odaklı, kullanıcı ve çevre dostu politika sadık Piyasadaki müşterilerimizin çeşitli taleplerini karşılamak için uygun maliyetli ve rekabetçi ürünleri geliştirin.

Firmamız piyasada bulunmayan özel kalite test ekipmanı tedarikçisidir. Tek işimiz, IEC, EN, UL, ISO, ASTM veya diğer ulusal ve uluslararası standartlara referansla özel test ekipmanlarının tasarlanması, geliştirilmesi ve imalatıdır. Ekipmanlarımız Standartlar tarafından belirlenen mevcut gerekliliklere göre üretilmiştir.

Yönetim ve AR-GE, satış ekipleri 10 yılı aşkın bir süredir güvenlik test ekipmanları alanında faaliyet göstermektedir. Test, test ekipmanı tasarımı ve imalatı alanında deneyimli mühendisler yaptık ve bu bize test ekipmanları tasarlamak ve üretmek için gerekli gelenek ve deneyim kazandırdı. Bu alanda test etme konusunda deneyime sahip olmak ve test sırasında ortaya çıkan sorunları anlamak çok önemlidir.

Pazar hakkında ve müşterilerimizin neye ihtiyaç duyduklarını ve istediklerini derin bir bilgiye sahibiz. Biz en kaliteli ve popüler ürünlerin sıkı kalite kontrol ve iyi organize edilmiş, yaratım fikirli şirketler olduğuna inanıyoruz.

Şimdilik darbe test makinesi serisi, yanma test ekipmanları serisi, test parmak prob serisi, giriş koruma test ekipmanları serisi, fiş soket test serisi vb. Gibi geniş ve tam kapsamlı ürün yelpazesine sahibiz. Biz her zaman yeni ürünler geliştirmeye adamış bulunmaktayız.

2015 yılında, Guangzhou HongCe Equipment Co, Ltd ve 2012 yılında kurulan HJ Otomatik Kontrol Teknolojisi Co Ltd, hem teknoloji hem de üretim konusunda güçlü ittifaklar kurdu, başka bir geniş ürün serisi geliştirdi: hassas vakum kaçağı tespiti test ekipmanları ve çözümleri, Ağırlıklı olarak, klima, kompresör, valf, boru, yakıt tankı, yağ pompası, yüksek voltajlı CBS güç anahtarı ve alüminyum anahtarı, havacılık, astronotik ve askeri ürün mühürleri için çevrimiçi otomatik sızıntı tespit ekipmanı veya sistemi sağlamaktadır. Müşterimiz CRRC, Gree, Haier, Vanward vb.

HongCe, elektrik, mekanik, iletişim kontrolü, mekaniği ve akışkanlık alanlarındaki yeteneklerimize dayanarak artan derecede Ar-Ge ve üretim yeteneklerimize dayanarak bağımsız araştırma-geliştirme, üretim, satış ve yönetim bir araya getirmiştir Işletim sistemi, şimdi HongCe, laboratuvar test ekipmanları ve üretim hattı test sisteminde müşterilerin ihtiyaçlarını yerine getirmek için güçlü bir kabiliyete sahiptir.

On yıllar geçtikten sonra, HongCe, çekirdek olarak müşteri taleplerini yerine getirmeye özen göstererek, test cihazlarımızı ve tekliflerimizi, yüzü aşkın yerli ve dünya çapında laboratuvarlara, ihracat ve ithalat denetimi ve karantina bürosuna, üreticilere vb. Sağlamıştır. Kaliteli ürün ve saygılı hizmet sunarak müşterilerin güvenini ve övgüsünü. Sürekli çabalarınız ve takip ederek saygın şirketimizin tanınmasını kazanacağımızıza inanıyoruz.

Firma Servisi

Biz Emanet test cihazları ile daha fazla 10 yıl deneyim, teknoloji üretim süreçleri, sıkı kalite kontrol gelişmiş profesyonel üreticisi vardır. Ve müşterilerimiz TUV、ITS、CSA、BV、SGS, vb içerir. Üretim çeşitlerimiz IP test donanımları, testi parmak ve sondalar, Emanet test donanımları, prizler, soket çıkışları, cihaz bağdaştırıcılar ve Duylar esneklik detektörler, kapasite, normal çalışma ve dayanıklılık testleri anahtarları, prizler, soket-çıkışları ve cihaz bağdaştırıcılar, ısı, yangına karşı direnci test ve izleme için ekipman ve donanımları, mekanik mukavemeti ve mekanik tehlikelerin kontrol için bozduğu için ekipman içerir. Ayrıca sıcaklık da dahil olmak üzere farklı çevresel Odalar ve nem, kum ve toz odaları vb. üretebilirsiniz. Aradığınız ürün görürseniz, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Bizim araç aşağıdaki ölçü birimi Hizmetleri devam edebilirsiniz:

Re: dayanıklılık ve güvenilirlik test

B: laboratuvar testleri

C: QC testi

D: işlem izleme

E: %100 üretim test

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

Senin fikrine göre ürünler eşsiz bir tasarım sağlayabilir.

Fabrikada, fabrika, seri üretim yeteneği var ve bu yüzden buradayız.

Teknik Destek:

Tüm çalışanlarımız ve tecrübeli.

Bizi tasarlama, geliştirme ve üretme konusunda özel test donanımları IEC, tr, DIN, referansla ilgilendirir... standartları. Bizim ekipman standartlar tarafından geçerli gereklilikleri için inşa edilmiştir.

Bizim genel müdür ve mühendisleri Elektroteknik eşyalar test alanında öncü vardır.

Test sahada çalıştılar, test cihazları tasarımı ve öncülerinden ve bu bize gelenek verdi gibi üretim ve tasarım ve test donanımları imalatı için gerekli deneyim. Bu sahada test deneyime sahip ve test sırasında oluşan sorunları anlamak için çok önemli. Biz hala ne bizim ekipman geliştirilebilir geribildirim, almak için bizim alıcı ile çok iyi ilişkiler sürdürmek.

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 3

OEM servisi mevcuttur:

Biz müşteri Logo ve şirket adı üstünde belgili tanımlık makine yazdırabilirsiniz.

Teknik Servis:

Çok daha iyi makine imalatı ve daha iyi test makine üretmek için Emanet test makine içinde deneyimli Teknik ekibimiz var. Biz are güçlü-e doğru sağlamak makine desteğinde özelleştirmek, makine bakım, tasarım mühendislik, tasarım optimizasyonu, ürün geliştirme.

Kalite kontrol:

Deneyimli kalite güvencesi ekibimiz kalite kontrol edebilmek üretimi sırasında veya daha önce müşteri sadece kalitesini elde ama değil sorun garanti altına almak için sevk irsaliyesi, her neyse.

Satış sonrası servis:

Çalışma ekibimiz ve satış ekipleri bir hızlı ve yüksek verimlilik satış sonrası hizmet için her yerde genel satılan ürün için garanti edemez.

Şirket takım

Yönetimi, R&D ve satış ekibi hakkında büyük bir ekip, Emanet test donanımları fiel deneyimi 10 yıl daha borçluyuz. Ürün ve hizmet bir emanet hayat verin. Biz yenilik yaşam değişiklikleri inanıyorum. Dünya toplu yenilik ile daha iyi gider. Urun aktarılan felsefe yoluyla insan hayatını geliştirmek için sorumludur.

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

Müşteri ihtiyaçlarını çözme adanmış:

Biz mükemmel teknik servis, ürün değeri ve üstün müşteri hizmeti sunuyoruz. Biz en iyi ürün güvenlik çözümleri ile kullanılabilir size sunmak için adanmıştır.

Bizim peşin:

En kaliteli test cihazları üreticisi

Uzmanlar IEC uyumlu test donanımları için

10 yıllık bir gelenektir test ekipmanları tasarım

1 yıl garanti

Yüksek kalitede malzeme

Skype ve e-posta tarafından canlı online müşteri desteği

Kalite, güvenilirlik, işlem ve yenilik kolaylığı

Müşteri memnuniyeti bizim iş ana kaya ve sürekli onu elde etmek için daha iyi yollar aramak olduğunu anlıyoruz.

Ulaşım hizmetleri:

DHL Cosco grup, Fedex müşterinin el için hızlı ve güvenli teslimat garanti edemez iyi ortaklarımız var.

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 3

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
BLDG D2, Jinhe Endüstri Parkı, Dashi Street, Panyu, Guangzhou, Guangdong
Tel:86-18826455520
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite IEC Test Cihazları Tedarikçi. © 2014 - 2022 iectestingequipment.com. All Rights Reserved.