Tel:
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

Biz, test cihazları sektörün önde gelen sağlamak

gelişmiş online sistemi ve dünyanın çözümler her yerde.

Ana sayfa

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

 

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd (bundan böyle HongCe olarak anılacaktır), 2003 yılından bu yana Çin'in Guangzhou şehrinde yer almakta olup, elektronik ve elektrikli ürünler, ev aletleri ve diğer ürünler için test ekipmanı ve algılama sistemi geliştirmek ve sağlamakla uğraşmaktadır.HongCe kendini profesyonel olarak laboratuvar test ekipmanı ve üretim hattı test sistemi sağlamaya adamıştır, artık test aletleri endüstrisinde teknik üstünlük ve Ar-Ge yeteneklerine sahip yüksek teknoloji işletmeleriyiz.

 

                     Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Temel teknolojilerimiz vakum, sızıntı testi ve otomatik kontrol, laboratuvar test ekipmanı ve çözümünü kapsar.Teknik liderimiz kaçak tespiti konusunda uzmandır, 2 yılı aşkın tecrübesi firmamız için büyük bir varlıktır.Teknik ekibimiz deneyimli mühendis ve teknisyenlerden oluşmaktadır.

 

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

 

HongCe laboratuvar test cihazları GB, IEC, EN, UL, VDE, BS, AS, ISO standartları vb. gereksinimlerine göre tasarlanmış ve üretilmiştir. Başlıca ürünlerimiz: anahtar, fiş, priz ve kuplör test cihazları;mekanik dayanım darbe test ekipmanı;malzeme yangın tehlikesi test ekipmanı, muhafaza koruma test probları;su geçirmez ve toz geçirmez çevresel test ekipmanı;ev aletleri güvenlik test cihazları;tel ve kablo test cihazları;armatür test ekipmanı;elektrikli aletler test ekipmanı;bilgi teknolojisi ve ses ve video test cihazları.Ürünlerimiz, yurtiçi ve dünya çapındaki ölçüm ve belgelendirme kurumlarında, teftiş mekanizmasında, laboratuvarlarda, ihracat ve ithalat muayene ve karantina bürosunda, çeşitli üretim şirketlerinde vb. yaygın olarak kullanılmaktadır. Müşterilerimiz arasında Bureau Veritas, CSA, ITS, UL, TUV Rheinland, TUV SUD yer almaktadır. , SGS vb.

 

HongCe üretim hattı test ekipmanları esas olarak otomatik sızıntı test sistemi, gaz geri kazanım sistemi, vakum ve sızıntı test teknolojisine dayalı diğer özel yapım sistem gibi müşterinin iş parçalarına göre özelleştirilmiştir.

 

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 2

 

 

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Hongtong, HongCe, HJ

No. Çalışanları : 50~100

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 50% - 60%

Şirket tarihçesi

Guangzhou HongCe Equipment Co, Ltd (eski: HongTong Elektromekanik Co Ltd) denetim ekipmanları sektöründe lider bir firmadır, 2003 yılından bu yana test ekipmanları imalatı başladı, her zaman müşteri hizmetleri odaklı, kullanıcı ve çevre dostu politika sadık Piyasadaki müşterilerimizin çeşitli taleplerini karşılamak için uygun maliyetli ve rekabetçi ürünleri geliştirin.

Firmamız piyasada bulunmayan özel kalite test ekipmanı tedarikçisidir. Tek işimiz, IEC, EN, UL, ISO, ASTM veya diğer ulusal ve uluslararası standartlara referansla özel test ekipmanlarının tasarlanması, geliştirilmesi ve imalatıdır. Ekipmanlarımız Standartlar tarafından belirlenen mevcut gerekliliklere göre üretilmiştir.

Yönetim ve AR-GE, satış ekipleri 10 yılı aşkın bir süredir güvenlik test ekipmanları alanında faaliyet göstermektedir. Test, test ekipmanı tasarımı ve imalatı alanında deneyimli mühendisler yaptık ve bu bize test ekipmanları tasarlamak ve üretmek için gerekli gelenek ve deneyim kazandırdı. Bu alanda test etme konusunda deneyime sahip olmak ve test sırasında ortaya çıkan sorunları anlamak çok önemlidir.

Pazar hakkında ve müşterilerimizin neye ihtiyaç duyduklarını ve istediklerini derin bir bilgiye sahibiz. Biz en kaliteli ve popüler ürünlerin sıkı kalite kontrol ve iyi organize edilmiş, yaratım fikirli şirketler olduğuna inanıyoruz.

Şimdilik darbe test makinesi serisi, yanma test ekipmanları serisi, test parmak prob serisi, giriş koruma test ekipmanları serisi, fiş soket test serisi vb. Gibi geniş ve tam kapsamlı ürün yelpazesine sahibiz. Biz her zaman yeni ürünler geliştirmeye adamış bulunmaktayız.

2015 yılında, Guangzhou HongCe Equipment Co, Ltd ve 2012 yılında kurulan HJ Otomatik Kontrol Teknolojisi Co Ltd, hem teknoloji hem de üretim konusunda güçlü ittifaklar kurdu, başka bir geniş ürün serisi geliştirdi: hassas vakum kaçağı tespiti test ekipmanları ve çözümleri, Ağırlıklı olarak, klima, kompresör, valf, boru, yakıt tankı, yağ pompası, yüksek voltajlı CBS güç anahtarı ve alüminyum anahtarı, havacılık, astronotik ve askeri ürün mühürleri için çevrimiçi otomatik sızıntı tespit ekipmanı veya sistemi sağlamaktadır. Müşterimiz CRRC, Gree, Haier, Vanward vb.

HongCe, elektrik, mekanik, iletişim kontrolü, mekaniği ve akışkanlık alanlarındaki yeteneklerimize dayanarak artan derecede Ar-Ge ve üretim yeteneklerimize dayanarak bağımsız araştırma-geliştirme, üretim, satış ve yönetim bir araya getirmiştir Işletim sistemi, şimdi HongCe, laboratuvar test ekipmanları ve üretim hattı test sisteminde müşterilerin ihtiyaçlarını yerine getirmek için güçlü bir kabiliyete sahiptir.

On yıllar geçtikten sonra, HongCe, çekirdek olarak müşteri taleplerini yerine getirmeye özen göstererek, test cihazlarımızı ve tekliflerimizi, yüzü aşkın yerli ve dünya çapında laboratuvarlara, ihracat ve ithalat denetimi ve karantina bürosuna, üreticilere vb. Sağlamıştır. Kaliteli ürün ve saygılı hizmet sunarak müşterilerin güvenini ve övgüsünü. Sürekli çabalarınız ve takip ederek saygın şirketimizin tanınmasını kazanacağımızıza inanıyoruz.

Firma Servisi

10 yıldan fazla deneyime, ileri teknoloji üretim süreçlerine, sıkı kalite kontrole sahip profesyonel bir güvenlik test ekipmanı üreticisiyiz.Ve müşterilerimiz arasında TUV、ITS、CSA、BV、SGS, vb. bulunmaktadır. Üretim yelpazemiz, IP test ekipmanları, test parmakları ve probları, güvenlik test ekipmanları, fişler için göstergeler, prizler, cihaz kuplörleri ve duylar, kesme kapasitesi için ekipman, anahtarların, fişlerin, prizlerin ve cihaz kuplörlerinin normal çalışma ve dayanıklılık testleri, ısıya, yangına ve izleme direncini test etmek için ekipman ve mekanik mukavemet ve mekanik tehlikeleri kontrol etmek için ekipman.Sıcaklık ve nem, kum ve toz odaları vb. dahil olmak üzere farklı çevre odaları da üretebiliriz. Aradığınız ürünü göremiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 3

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 4

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 5

Enstrümanımız aşağıdaki ölçüm hizmetlerine devam edebilir:

A: Dayanıklılık ve güvenilirlik testi

B: Laboratuvar testleri

C: KK testi

D: Süreç İzleme

E: %100 üretim test edildi

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 6

Fikrinize göre ürünlerin benzersiz bir tasarımını sağlayabiliriz.

Biz fabrikadayız, fabrikayız, bu yüzden seri üretim kabiliyetimiz var.

 

Teknik Destek:

Tüm çalışanlarımız deneyimli ve yeteneklidir.

İşimiz IEC, EN, DIN,... standartlarına göre özel test ekipmanlarının tasarımı, geliştirilmesi ve imalatıdır.Ekipmanlarımız, Standartlar tarafından belirlenen mevcut gereksinimlere göre üretilmiştir.

Genel müdürümüz ve mühendislerimiz, elektroteknik ürünlerin test edilmesi alanında öncüdür.

Öncü olarak test, test ekipmanı tasarımı ve üretimi alanında çalıştılar ve bu bize test ekipmanı tasarlama ve üretme konusunda gerekli olan geleneği ve deneyimi verdi.Bu alanda test konusunda deneyim sahibi olmak ve test sırasında ortaya çıkan sorunları anlamak çok önemlidir.Ekipmanlarımızda nelerin iyileştirilebileceği konusunda geri bildirim almak için müşterilerimizle hala çok iyi ilişkilerimizi sürdürüyoruz.

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 7

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 8

OEM hizmeti mevcuttur:

Müşterinin Logosunu ve şirket adını makineye yazdırabiliriz.

Teknik servis:

Teknik ekibimiz, daha iyi makine üretmek ve daha iyi test makinesi üretmek için güvenlik test makinesi konusunda çok deneyimlidir.Makine özelleştirme, makine bakımı, mühendislik tasarımı, tasarım optimizasyonu, ürün geliştirme konularında destek sağlayabiliyoruz.

Kalite kontrol:

Deneyimli Kalite Güvence ekibimiz, üretim sırasında veya sevkiyattan önce kaliteyi her ne olursa olsun kontrol ederek, müşterilerimizin sadece kalite alacağını, sorun olmayacağını garanti eder.

Satış sonrası hizmet:

Çalışma ekibimiz ve satış ekiplerimiz, dünyanın her yerine satılan ürünümüz için hızlı ve yüksek verimli bir satış sonrası hizmeti garanti edebilir.

 

Şirket takım

Yönetimi, R&D ve satış ekibi hakkında büyük bir ekip, Emanet test donanımları fiel deneyimi 10 yıl daha borçluyuz. Ürün ve hizmet bir emanet hayat verin. Biz yenilik yaşam değişiklikleri inanıyorum. Dünya toplu yenilik ile daha iyi gider. Urun aktarılan felsefe yoluyla insan hayatını geliştirmek için sorumludur.

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

Müşteri ihtiyaçlarını çözme adanmış:

Biz mükemmel teknik servis, ürün değeri ve üstün müşteri hizmeti sunuyoruz. Biz en iyi ürün güvenlik çözümleri ile kullanılabilir size sunmak için adanmıştır.

Bizim peşin:

En kaliteli test cihazları üreticisi

Uzmanlar IEC uyumlu test donanımları için

10 yıllık bir gelenektir test ekipmanları tasarım

1 yıl garanti

Yüksek kalitede malzeme

Skype ve e-posta tarafından canlı online müşteri desteği

Kalite, güvenilirlik, işlem ve yenilik kolaylığı

Müşteri memnuniyeti bizim iş ana kaya ve sürekli onu elde etmek için daha iyi yollar aramak olduğunu anlıyoruz.

Ulaşım hizmetleri:

DHL Cosco grup, Fedex müşterinin el için hızlı ve güvenli teslimat garanti edemez iyi ortaklarımız var.

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. şirket Profili 3

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.
BLDG D2, Jinhe Endüstri Parkı, Dashi Street, Panyu, Guangzhou, Guangdong
Tel:86-18826455520
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite IEC Test Cihazları Tedarikçi. © 2014 - 2023 iectestingequipment.com. All Rights Reserved.