Mesaj gönder
Ana sayfa

Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Teslimat için ve tabii ki ekipmanın kendisi için teşekkürler. Sevkiyat iyi gitti ve test ekipmanı şimdi burada ve kullanıma hazır (resme bakın). İlk izlenim çok iyi ve kurulum ve ilk test çalıştırması başarılı oldu. İsviçre fişi bile güç kablosuna monte edilmiştir. :-)

—— Bay Martin Kaempf

Sevgili Anglia, e-postanız için teşekkürler! Evet, 2 gün önce Darbe çekiçini aldık! İyi çalışıyor gibi görünüyor;) Başka talep varsa, bizim tarafımızdan, sizinle tekrar iletişime geçeceğiz!

—— Dirk Fleischer

Sevkiyat ve teslimat sorunsuz geçti. Ekipman iyi yapılandırılmış ve profesyonel görünümlüdür. Belirtildiği gibi gerçekleştirir. Tüm yardımlarınız için teşekkür ederim, sizinle çalışmak bir zevkti.

—— Brian Schroeder

Sevgili Lily, posta ve takip için teşekkür ederiz!Evet, ürünlerin iyiyiz, teşekkürler!İyi hafta sonları

—— Michael Larsen

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

1 2 3 4
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

1 2 3 4
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

 • Üretim hattı

  HongCe 3000m²'lik bir fabrikaya sahiptir, müşteriye kesinlikle GB, IEC, EN, UL, VDE, BS, AS, ISO standartları vb. gereksinimlerine göre her türlü test ekipmanını ve müşterinin gereksinimlerine göre özel üretim hattı test makineleri tedarik edebilir. .Başlıca ürünlerimiz: çeşitli laboratuvar test cihazları, helyum sızıntısı test cihazları, gaz geri kazanım sistemi.Şu ana kadar HongCe ürünleri binlerce yerli ve dünya çapında laboratuvar, ihracat ve ithalat denetim ve karantina bürosu, üretici vb. tarafından benimsenmiştir. Müşterilerimiz arasında Bureau Veritas, CSA, CRRC, Gree, Haier, ITS, UL, TUV Rheinland bulunmaktadır. , TUV SUD, SGS, Vanward…

   

  Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

 • OEM / ODM

  Ürünlerimiz IEC, UL, GB, ASTM, JIS, SO, TAPPI, EN, DIN, BS ve diğer yerel ve uluslararası standartlara uygundur.Test ekipmanlarımız yerli ve uluslararası büyük ölçüm kurumları ve laboratuvarları tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.Müşterilerimiz arasında TUV、ITS、CSA、BV、SGS vb. bulunmaktadır.

  Ayrıca müşterilerin testlerini desteklemek için mükemmel çözümler sunabilir ve test ekipmanlarını müşterilerin özel test gereksinimlerine göre tasarlayıp üretebiliriz.
   
  Amacımız bilgi ve tecrübemizi tüm distribütörlerimiz veya perakendecilerimizle paylaşmaktır.Yeni ürün proje geliştirme işbirliğini ve OEM/ODM siparişlerini memnuniyetle karşılıyoruz.

   

  Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

   

 • Ar-Ge

  Profesyonel bir Ar-Ge grubumuz var, personelimiz bu sektörde 5 yılı aşkın süredir uzmanlaşmıştır.Zengin deneyim ve profesyonel beceriler, Ar-Ge konusunda güçlü bir yeteneğe sahip olmamızı sağlar, böylece müşterinin özel test gereksinimlerini karşılamak için mükemmel çözümler sunabilir ve Müşterilerimize mükemmel test ekipmanı sağlayabiliriz.

   

  Elektrikli otomotiv güç rölelerine yönelik otomatik helyum sızıntısı tespit sistemimiz "Yüksek Teknoloji Ürünü" sertifikasını kazandı; gelecekte daha fazla ürünümüz bu sertifikaları kazanacak.

   

  Giderek daha sofistike hale gelen Ar-Ge ve üretim yeteneklerimize dayanarak, elektrik, mekanik, iletişim kontrolü, mekanik ve akışkanlık alanlarındaki yeteneklerimizin yanında yer alan HongCe, bağımsız araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve yönetimin hepsi bir arada olgun bir koleksiyon oluşturdu. İşletim sistemi sayesinde HongCe artık müşterilerin laboratuvar test ekipmanı ve üretim hattı test sistemi ihtiyaçlarını karşılama konusunda güçlü bir yeteneğe sahip.

  Onlarca yıl geliştikten sonra, HongCe müşteri taleplerini temel olarak yerine getirmeye bağlı kalmıştır; test ekipmanlarımızı ve tekliflerimizi yüzden fazla yerli ve dünya çapındaki laboratuvarlara, ihracat ve ithalat denetim ve karantina bürosuna, üreticilere vb. Yüksek kaliteli ürünler ve saygılı hizmet sunarak müşterilerin güveni ve övgüsü.Sürekli çabalarımız ve arayışımızla değerli şirketinizin tanınmasını kazanacağımıza inanıyoruz.

   

İletişim bilgileri
Guangzhou HongCe Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Tessa Huang

Tel: +86 18933919125

Faks: 86-020-31143909-805

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)